ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Jeszcze pół roku temu nikt z nas nie pomyślałby, że znajdziemy się w takiej rzeczywistości, jaką obecnie mamy. Panująca na świecie, a tym samym w naszym kraju, pandemia wymusza nieustannie dystans i narzuca nam wiele ograniczeń. Jak na taki rok przystało, mamy również nietypowe zakończenie roku szkolnego, które nie będzie uroczystością, jakie pamiętamy z minionych lat. Dlatego żegnamy się przed wakacjami  z Państwem i Uczniami poprzez słowo pisane.

Od trzech miesięcy widujemy się w wirtualnym świecie i prowadzimy nauczanie, jakiego dotąd nie było. Śmiało możemy powiedzieć, że wszyscy musieliśmy sprostać wielu obowiązkom i wyzwaniom, nabyć nowe umiejętności, które pozwoliły nam na stały kontakt i realizację wymagań edukacyjnych. Niejednokrotnie musieliśmy odnaleźć się w nowych rolach – wielu Rodzicom zdarzyło się pewnie wejść w rolę nauczyciela, Wy, Uczniowie,  (szczególnie starsi) doradzaliście nam w sprawach technicznych, nam nauczycielom udało się w zdalnym nauczaniu odkryć wśród Was prawdziwe „perły”. Oczywiście, pojawiały się w tym czasie trudne chwile i niedociągnięcia, ale dzięki współpracy udało nam się pokonać trudności. Ostatecznie wszyscy osiągnęli sukces i wyszli z tych zmagań zwycięsko. Pragniemy podziękować Państwu i Waszym Dzieciom za podjęty trud, współpracę, za pomoc w realizacji wspólnego celu, jakim było ukończenie przez wszystkich (z jak najlepszym efektem) roku szkolnego.

Przed nami upragnione wakacje. Wszyscy na nie zasłużyliśmy i nawet jeśli nie będą one takie, jak w innych latach, to miniony czas nauczył nas dyscypliny i umiejętności cieszenia się nie tylko z dalekich wyjazdów.

Życzymy Państwu i Wam, Drodzy Uczniowie, zdrowia i bezpiecznych wakacji, a przede wszystkim tego, abyśmy  we wrześniu mogli spotkać się w szkole i rozpocząć nowy rok szkolny.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 Dyrekcja

 

Opublikowano: 25 czerwca 2020 12:24

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 204

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony