Drzwi Otwarte Szkoły Podstawowej dla kandydatów do oddziału przedszkolnego i pierwszoklasistów

Dnia 28 lutego 2019 nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla dzieci (kandydatów oddziału przedszkolnego i pierwszoklasistów) oraz ich rodziców.

"Drzwi Otwarte "zostały zamknięte o godzinie 19. Wszyscy doskonale się bawili. Mamy nadzieję , że to wydarzenie pozwoli uczniom spokojnie i z wielkim oczekiwaniem rozpocząć naukę w naszej przyjaznej szkole.

Halina Czajka

Relacje rodziców i uczniów z przebiegu „ Drzwi Otwartych” w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja:

Pani Magdalena Piotrowicz:

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie  w tak wyjątkowy sposób spotkania dla przyszłych uczniów. Niewątpliwie wybór szkoły to zarówno dla rodziców i ich dzieci trudny temat. Dzięki Wam wszyscy mogli poczuć wyjątkowość placówki na Letnisku. Zwiedzanie szkoły w formie gry terenowej sprawiło wiele frajdy wszystkim uczestnikom – dużym i małym, pokazując tym samym wiele walorów, które posiada ta szkoła.

Pani Julia Firlik: 

Podczas Drzwi Otwartych zorganizowanych w szkole na Letnisku dzieci wraz z rodzicami mieli moc atrakcji! W formie ciekawej gry, przyszli uczniowie zapoznawali się z najważniejszymi miejscami w budynku szkolnym. Jak dojść do biblioteki? A gdzie jest stołówka? Prowadziły nas łamigłówki, tak aby zdobyć komplet naklejek ze wszystkich wyznaczonych miejsc. Ze wszystkich zadań, 6letniej Ulce najbardziej podobał się basen z kulkami, a Mamie Ulki małe robociki Ozoboty.

Uczennice biorące udział w „Drzwiach Otwartych”

Zofia Minc:

Podczas trwania „Drzwi Otwartych” panowała bardzo miła atmosfera. Każdy był uprzejmy, a dzieci były bardzo zaangażowane w swoją pracę.

Martyna Banas:

Podczas „ Drzwi Otwartych” dla przyszłych klas 0-1 zorganizowanych w naszej szkole panowała świetna atmosfera. Bardzo podobały mi się zajęcia, w których przebiegu pomagałam. Polegały one na odrysowywaniu i malowaniu rączek zarówno dzieci jak i rodziców. Cały przebieg spotkania był rewelacyjnie przygotowany. Był to dla mnie wspaniale spędzony czas.

 

Opublikowano: 01 marca 2019 09:37

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 255

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony